Tüm Saç Renkleri

Barbie bebek makyajı

Çocukluğumuzdan beri hayallerimizi süsleyen Barbie bebek makyajı artık çok moda! Televizyonlarda Barbie’ye benzeyen güzel kızları görüyoruz, değil mi? Asıl püf nokta işin makyajında!

Barbie makyajının en önemli adımı çok iyi bir likit eyeliner seçmek çünkü bu likiti gözümüzü daha belirgin ve büyük göstermek için bolca kullanacağız.  Ardından da takma kirpik takacağız. Göz kapağımıza koyu pembe astar çekip ardından dilediğimiz renkteki farla gölgelendirme yapacağız. Aynen aşağıda paylaştığım görseldeki gibi.

gozmakyaji1

 

Yanaklara da koyu pembe allık kullanıyoruz. Ve sonrasında da pembe ruj ve parlatıcı! 🙂

Aslında olay bu kadar basit! İşin püf noktası likit ve pembe astar! Göz altlarınızıa ve göz pınarlarınıza da beyaz bir aydınlatıcı kullanabilirsiniz.

 

macbarbie02 makyajbarbie

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

elaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et