Tüm Saç Renkleri

Bar Refaeli Saç Rengi ve Modelleri

Bar Refaeli israil doğumlu ve zamanının en ünlü modellerinden birinin kızı. Ünlü bir annenin kızı olmak elbette ki Bar Refaeli de ünlü olmanın kapılarını açtı. Daha sekiz aylık bir bebekken modelliğe adım atan Refaeli 15 yasşına kadar profesyonel bir model oldu bile. Her yaptığı şey gibi saçları da birçok bayan tarafından çok beğeniliyor ve seviliyor. İşte Bar Refaeli nin saçları ve saç rengi.

the tonight show with jay leno - season 21 maxim hot 100 party - arrivals bar-rafaeli-sac-rengi-ve-modelleri1 bar refaeli presents 'we love' by desigual at 080 barcelona fashion

model bar refaeli explores milan with italian pr representative valentina michetti bar-rafaeli-sac-rengi-ve-modelleri4
gq men of the year award 2012 - red carpet arrivals bar-rafaeli-sac-rengi-ve-modelleri6 gabrielle`s angel foundation hosts angel ball 2012 mbfw spring 2013 - official coverage - cr magazine launch bar refaeli attends the swimming final session at the aquatic center during the london 2012 olympic games bar-rafaeli-sac-rengi-ve-modelleri10

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et