Tüm Saç Renkleri

Ballı Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Türkiye’de ballı Karamel saç rengine en uygun saç 2015 Sezonunda Burçin Terioğlu’nun poyraz Karayel’deki saç rengi olsa gerek. Aşağı’da zaten örneğini verdik. Şimdi saçı dikkatlice incelediğimizde Saçın önceki renginin açık kahverengi (Koyu Sarı diye de geçer ) yani 7.3 (loeal kumral dore) numara tonlarında olduğunu fark ediyoruz. Saçlarınız bu renkte değil ise öncelikle ana renk olarak bu saç rengini elde etmeniz gerekiyor.  Sonrasında ise Saça röfle gibi ışıltı karmak için (Loreal 9.3 Açık altın sarısı) uygulanmış. Siz biraz daha koyu olsun isterseniz 8.3 ‘de uygulayabilirsinz. Saçlarınız kumral ve açık kahve tonlarında ise Oksidan kullanmayı da ihmal etmeyiniz. %9’luk bir şişe kullanmayı da ihmal etmeyiniz.

Daha fazla ballı karamel saç rengi görmek için tıklayınız lütfen.

burcin_terzioglu_poyraz_karayel_1

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

Çok güzel bir saç rengi

Cevapla

Evet bence de çok güzel bir renk 🙂

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et