Tüm Saç Renkleri

Ballı Bisküvi Saç Modelleri ve Rengi

Ballı bisküvi saç rengi bu yılın favori renklerinden bir tanesi. Özellikle de balköpüğü saç rengini seven hanımlara her yıl aynı saç modeli sıkıcı geldiyse mutlaka bu rengi de denemeliler. Balköpüğü rengine çok yakın olan ama onun gibi koyu durmayan bu saç rengini kumral hanımlar gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Bu yılın yeni saç trendi için sizin yorumunuz nedir?

bal_balkopugu_sac_renkleri

balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi

balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi1

balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi2

balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi3

balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi4

balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi6

balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi7 balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi8 balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi9 balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi10 balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi11

balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi12 balli-biskuvi-sac-modelleri-ve-rengi13

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et