Tüm Saç Renkleri

Balık Etekli Gelinlik Modelleri ♥

Balık Etek Gelinlik modelleri ile birçok sezon karşı karşıyayız. Genç kızların düğünlerinde çok severek giydiği gelinlik modellerinden biri. Her sezon olduğu gibi bu sezonda çok moda özellikle diz kısmına kadar dar olan ve sırt dekoltesi olan gelinlik modelleri çok moda. Tabi ki herkes bu gelinlikleri giyemez. Bu gelinlikleri giymek için neredeyse kusursuz bir fiziğe sahip olmalısınız. Yani göğüsleriniz 85-90 arası, beliniz 55-63 arası, basen kısmınızda 85-90 arası olmalı ki bu gelinlik sizi kusursuz göstersin.

BalıkEtekGelinlikModelleri (40)BalıkEtekGelinlikModelleri (39)BalıkEtekGelinlikModelleri (38)BalıkEtekGelinlikModelleri (37)

BalıkEtekGelinlikModelleri (36)BalıkEtekGelinlikModelleri (35)
BalıkEtekGelinlikModelleri (34)BalıkEtekGelinlikModelleri (33)BalıkEtekGelinlikModelleri (32)BalıkEtekGelinlikModelleri (31)BalıkEtekGelinlikModelleri (30)BalıkEtekGelinlikModelleri (29)
BalıkEtekGelinlikModelleri (28)BalıkEtekGelinlikModelleri (25)BalıkEtekGelinlikModelleri (24)BalıkEtekGelinlikModelleri (23)BalıkEtekGelinlikModelleri (22)BalıkEtekGelinlikModelleri (21)BalıkEtekGelinlikModelleri (20)BalıkEtekGelinlikModelleri (19)BalıkEtekGelinlikModelleri (18)BalıkEtekGelinlikModelleri (17)BalıkEtekGelinlikModelleri (16)BalıkEtekGelinlikModelleriBalıkEtekGelinlikModelleri (1)BalıkEtekGelinlikModelleri (2)BalıkEtekGelinlikModelleri (6)BalıkEtekGelinlikModelleri (7)BalıkEtekGelinlikModelleri (8)BalıkEtekGelinlikModelleri (9)BalıkEtekGelinlikModelleri (10)BalıkEtekGelinlikModelleri (11)BalıkEtekGelinlikModelleri (12)BalıkEtekGelinlikModelleri (13)BalıkEtekGelinlikModelleri (14)BalıkEtekGelinlikModelleri (15)BalıkEtekGelinlikModelleri (66)BalıkEtekGelinlikModelleri (65)BalıkEtekGelinlikModelleri (64)BalıkEtekGelinlikModelleri (63)BalıkEtekGelinlikModelleri (62)BalıkEtekGelinlikModelleri (61)BalıkEtekGelinlikModelleri (60)BalıkEtekGelinlikModelleri (59)BalıkEtekGelinlikModelleri (58)BalıkEtekGelinlikModelleri (57)BalıkEtekGelinlikModelleri (56)BalıkEtekGelinlikModelleri (55)BalıkEtekGelinlikModelleri (54)BalıkEtekGelinlikModelleri (53)BalıkEtekGelinlikModelleri (52)BalıkEtekGelinlikModelleri (51)BalıkEtekGelinlikModelleri (50)

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

3 yorum

mrblar. bu gelinlik modelleriniz nerde satılıyo ? yardımcı olurmusnuz

Cevapla

Merhaba Şükran hanım Miss Defne’den benzer ve fraklı modelleri bulabilirsiniz.
http://www.defnemoda.com/

Cevapla
şükran karadaş  -  10 Mayıs 2013 / 17:37
Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et