Tüm Saç Renkleri

Balık Burcu kadını Yengeç burcu Erkeği Uyumu

yengec_burcubalik_burcu

Balık burcu kadını çok duygusal ve hassas olması ile birlikte yengeç burcu erkeği gibi duygusal değişimler yaşar, su grubunun etkisi ile iç dünyaları ve duygusal yapıları çok benzer olan bu ikili çok uyumlu olabilecekleri gibi dikkat etmeleri gereken önemli hususlar vardır.

Balık kadını da Yengeç erkeği de öncelikle ne istediklerini, nasıl bir hayatı paylaşmak istediğini ve nasıl bir ilişki istediğini çok iyi bilmelidir. Zira iki tarafta güven duygusuna çok önem verir, kırılmak, aldatılmak, duyguları ile oynanılmasını asla kabul edilmezler ve bu olduğu taktirde çok yıpranır çok kırılır hatta uzunca bir süre insanlardan ve hayattan kaçar ve derin depresyona girebilirler. Bu noktata kararsız bir balık kadını yada erkeği ilişkide diğer kişiyi yıpratıp sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye neden olabilirler.

Eğer ne istediğini ve kendini bilen bir çift ise ilişkileri son derece uyumlu olabilir. İç dunyalarını çok iyi hissederler ve birbirlerini en kötü anlarında bile anyalabilirler. Yengeç erkeği eğer gerçekten tüm zaaflarını yok etmiş ise güven veren ve sonsuza kadar sevebilecek bir yapıdadır, bu nedenle balık kadının güven duygusuna çok iyi karşılık verir. Yengeç erkeğide duygusal, hislerinden anlayan bir kadın ister ve bu noktada oldukça ideal bir kadındır balık kadını.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et