Tüm Saç Renkleri

BALIK Burcu Kadını Saç Modelleri

 

Balık burcu popülerliğin temsilcisi Jüpiter ve cinsel cazibenin temsilcisi Venüs tarafından sembolize edilir. Balık burcu tüm burçların sonuncusu olduğundan aslında tüm burçları onda görebilmek mümkündür. Bu yüzden sık sık saç renk ve stillerini değiştirebilirler.. Bir su grubu olarak, aynı suyun kabın şeklini alışı gibi zamana ve yerine göre özellikle uygun olan saçı kendilerine seçerler.. Yuvarlak hat ve minyon tip bu burcun karakteristiği olduğundan, abartılı olmayan doğal, özellikle hafif maşalı, ortadan ayrılmış masum stiller ve sarı – açık kahve tonları onlara günlük hayatta gayet uygundur. Balık kadını Beren Saat

KAYNAK : http://www.astroturkiye.com

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

1 Yorum

Uğur Dündar Kuafor  -  6 Aralık 2012 / 13:11

balık burcu duyguzaldır yüz tipine göre model seçilebilir .

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et