Tüm Saç Renkleri

Bal renkli saçlar

Son zamanların trend saç renkleri arasında yer alan bal renkli saçlar hanımların en gözde saç rengi olmaya devam ediyor. Bronz tenlilerin rahatlıkla kullanabileceği bu saç rengini aynı zamanda kumrallar da kullanabilir.

377950593697721167_vuv4unly_c "marley & me" los angeles premiere - arrivals bal_rengi_saclar3 bal_rengi_saclar6

bal_rengi_saclar7 bal-kopugu-sac-rengi
bal-köpüğü-saç-rengi-6 balli_biskuvi_sac_renkleri1 bal-rengi-sac-11 bal-rengi-sac-modelleri-7 bal-rengi-tonu-saç düz-bal-köpüğü-saç
golge_sac_renkleri_1 hannah6 jennifer lopez makes a special appearance at pure nightclub in las vegas keiraknightleyfi1 trend-alarmi-sonbaharin-en-in-5-sac-rengi-ve-kesimi-1 yeni-trend-bal-rengi-sac-modelleri11 6 2013-karamel-saç-renkleri 4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et