Tüm Saç Renkleri

Bakır Kızılı

Bakır Kızılı saç rengi  yıllar öncesinde yazdığımız İrlanda kızılı saç rengi ile aynı ile hemen hemen aynı renk olsa da irlanda kızılında bakır tarçın renkler daha yoğun olmakta.  4-5 Sene Önce çok populer olan Hürrem Sultan’ın saçları da bakır tarçın ile bakır kızıl karışımı.

Bu konu da ise tamamen bakır kızılı saç renklerini sizler için derledim.  Yani yoğunluklu olarak bakır rengi veala kızıl saç boyaları ile uygulanan bir saç boyası. Bu saç boyasını farklı boyaları karıştırarak evde kendiniz de elde edebilirsiniz.

Örneğin Bakır kızıl (irlanda bakırı ) biraz da tarçın bakırı ile kombine edilmiş bir saç boyama uygulaması

https://www.bakimlikadin.net/2015/11/04/bakir-irlanda-kizili-sac-boyama/

 

Burada’da  Wella Koleston Perfect Aşk iksiri  Aşk İksiri 77/43 saç boyası uygulaması var.

 

https://www.bakimlikadin.net/2014/11/14/wella-koleston-perfect-ask-iksiri-7743/

Bir de gelin hep birlikte Bakır kızılı saç renklerine bakalım.

4 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et