Tüm Saç Renkleri

Bahçıvan Tulum Pantolon Modelleri

Daha önce sizlere tulum pantolon kombinleri‘ni sunmuştuk. Farklı tarzlarda genellikle denim kumaştan üretilen ( Jeans, kot) Ama farklı kumaşlarda da son derece şık duran pek çok tulum pantolon modellerini derledim. Her moda markası bahar koleksiyonlarında bir kaç tane tulum modeli tasarlamakta. özellikle h&m, mango, asos, koton gibi markalarda bu tarz tulumlar bulmak mümkün.
bahcivan-tulum-pantolon1 bahcivan-tulum-pantolon2 bahcivan-tulum-pantolon3 bahcivan-tulum-pantolon4

bahcivan-tulum-pantolon5 bahcivan-tulum-pantolon6
bahcivan-tulum-pantolon7 bahcivan-tulum-pantolon8 bahcivan-tulum-pantolon9 bahcivan-tulum-pantolon10 bahcivan-tulum-pantolon11 bahcivan-tulum-pantolon12
bahcivan-tulum-pantolon13 bahcivan-tulum-pantolon14 bahcivan-tulum-pantolon15 bahcivan-tulum-pantolon16

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et