Tüm Saç Renkleri

Badem Kahvesi Saç Rengi

Badem Kahvesi saç rengi aslında orta kahverengin içinde altın ışıltılar ve dore renklerin olduğu bir saç rengidir. Aslında genellikle balyaj yaparken ombre saçlarda ve ışıltı yaparken ( kahverengi – açık ve orta kahvereni saçlar için ) kullanılır. Işıltı için harika bir renkttir. Özellikle buğday ve bronz tenli bayanlar için ise saçın tamamına uygulandığında ışıltılı güzel bir renk ortaya çıkar. Badem kahve saç boyalarıbadem-kahvesi-1 badem-kahvesi-2 badem-kahvesi-3 badem-kahvesi-4

badem-kahvesi-5 badem-kahvesi-6
badem-kahvesi-7 badem-kahvesi-8 badem-kahvesi-9 badem-kahvesi-10 badem-kahvesi-11

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et