Tüm Saç Renkleri

Azzaro Visite Parfüm Kullanıcı Yorumları

azzaro visitAzzaro Visite, seksi ve ateşli kadınların parfümü… Çekiciliğiyle sizi bulunduğunuz ortamın en gözde kadını haline getirecek Azzaro Visite Bayan Parfüm, iddialı notalarıyla baş döndürüyor. Domitille Michalon ve Olivier Polge imzalı olan Azzaro Visite Parfüm notaları; portakal yaprakları, biber, yasemin, sedir ağacı, gül, odunsu notalar, misk, tonka fasülyesi, amber, benzoin.

Kullanıcı Yorumları

Enfes bir parfüm.. içe çekilmesi en zevkli nefes..

“sade” ama göze hoş gelen bir şişe tasarımı vardır. kokusu chrome*‘a çok benzemez, biraz daha özgündür. azzaro seviyorsanız daha önce de chrome kullandıysanız, hoş bir seçim olacaktır.

Ekşi Sözlük Yorumları

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et