Tüm Saç Renkleri

Azzaro Now Parfüm

azzaro now parfümRuhu çocuk bedeni yetişkin kadınlar için… Lüksü yepyeni bir oyun haline getiren Azzaro Now Bayan ParfümAnnie Buzantian ve Alberto Morillas imzasını taşıyor. Meyve notları kadar alt notalarındaki etkileyici akorlarla da ilgi uyandıran Azzaro Now Women, çocuksu yanınızı şımartırken kadınlığınızı vurgulayarak sizi karşı konulmaz kılacak. Azzaro Now notaları; beyaz çay, bergamot, Passion meyve, aldehitler, Tahiti Tiare, yasemin, akuatik notaları, amber, rom ve misk.

Kullanıcı Yorumları

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et