Tüm Saç Renkleri

Aysun Metiner Saç Rengi ve Modelleri

Devlet tiyatrolarında oyunculuk da yapan Aysun Metiner’i biz daha çok Şaşıfelek Çıkmazı adlı dizi ile tanıdık. 40 yaşlarına gelmesine rağmen çok güzel ve yaşına göre çok genç gösteren doğal güzelliği ile ekranlarda yer etmiş güzel oyuncunun saç rengi orta kahverengi ve doğal. Saç uçlarında saç uçlarında hafif açık renk tonlar ve bazen de karamel tonları ile görmekteyiz.aysun-metiner-1 aysun-metiner-2 aysun-metiner-3 aysun-metiner-4

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et