Tüm Saç Renkleri

Ayşenur Balcının Kıyafetleri Ve Sponsoru

Bu tarz benim yarışmasında elenip tekrar geri gelen, tarzı ile finela çıkan 3 yarışmacıdan biri olan Ayşenur Balcı Genellikle vamp kadın tarzını yansıtıyor.  Beyaz tenli olduğundan genellikle siyah kıyafetleri tercih etsede aksesuar, ayakkabı ve çanta tercihlerinde başarılı.

Sponsorlarına gelince, elbislerini ve kıyafetlerini bir kaç butikten tercih ediyor. Bunları sizler için paylaşalım, hepsinin instegram hesabını vereceğiz.

@esradresscholic

@tozpembebutiknisantasi

@aslipekcetin

@bunlarbenimolsun

Ahenk Moda Evi @reyhanozaltin

İşte şimdi de Elbiseler , Etekler, Tulumlar ve ayakkabılar.

aysenur_balci_elbise_13 aysenur_balci_elbise_12 aysenur_balci_elbise_11 aysenur_balci_elbise_10

aysenur_balci_elbise_9 aysenur_balci_elbise_8
aysenur_balci_elbise_7 aysenur_balci_elbise_6 aysenur_balci_elbise_5 aysenur_balci_elbise_4 aysenur_balci_elbise_3 aysenur_balci_elbise_2
aysenur_balci_elbise_1

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et