Tüm Saç Renkleri

Ayrılık Sözleri

parting-words-Ayrılık en zor anlardır iki sevgili için. Unutulmaz hiç bir zaman tıpkı aşık olduğun o anlarda nasıl hatırlıyorsan gözlerini ayrılık zamanında da çok derinden hissedersin son sözlerini o nedenle unutulmazdır bu anlar. Bu anlar aynı zamanda çok da etkilidir. Bazen o kadar etkilidir ki sözler ayrılan kişi bu sözleri işittiğinde bırakamayacağını anlar, aşkının hala  kor gibi olduğunu hisseder işte bu sözleri şimdi hiç bir yerde duyamayacağınız, ilk defa sizler için yazdığımız bu cümleleri sizler için yayınlıyoruz. Eğer daha fazla ayrılık sözleri isterseniz yorum olarak istekte bulunmanız yeterli.  Hiç ayrılmamanız dileği ile.

 

Eğer benden ayrılıyor isen yüreğimi ve beni unutacaksan benliğimi de al git.

 

O kadar kolay ki çekip gitmek bir kaç kelimeye bakar öyle değil mi, o kadar kolay mı ardından bakmak kaç ömür sığar öyle değil mi?

 

Gitsin diyorlar, boş ver unutursun diyorlar, başkasını bulursun ne olacak diyorlar, zamanla geçer unut diyorlar.

 

Peki sevgili hadi git. Unuttuğum zaman seni kalbimden git, kenetlenen ellerim ayrıldığında birbirinden avuçlarımı tutamayacağın zaman git. Bir gün ben kendimden vazgeçtiğim zaman git.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et