Tüm Saç Renkleri

Aynalı Gözlük Modası♥

İlk olarak 80’li yıllarda karşımıza çıkan ve günüzüde trend olan bir gözlük modeli. Ayna camlı olduğu için güneşi dışa savurarak göze daha az ışığın girmesini sağlıyor. Hem tarz hem de gözü koruyan bir gözlük modeli. Bence gelmiş geçmiş en güzel gözlük modeli 🙂

aynalıgözlükmodasıaynalıgözlükmodası (1)aynalıgözlükmodası (2)aynalıgözlükmodası (3)

aynalıgözlükmodası (4)aynalıgözlükmodası (5)
aynalıgözlükmodası (6)aynalıgözlükmodası (7)aynalıgözlükmodası (8)aynalıgözlükmodası (9)aynalıgözlükmodası (10)aynalıgözlükmodası (11)
aynalıgözlükmodası (12)aynalıgözlükmodası (13)aynalıgözlükmodası (14)aynalıgözlükmodası (15)aynalıgözlükmodası (16)aynalıgözlükmodası (17)aynalıgözlükmodası (18)aynalıgözlükmodası (19)aynalıgözlükmodası (20)aynalıgözlükmodası (21)aynalıgözlükmodası (22)aynalıgözlükmodası (23)aynalıgözlükmodası (24)aynalıgözlükmodası (25)aynalıgözlükmodası (26)aynalıgözlükmodası (27)aynalıgözlükmodası (28)aynalıgözlükmodası (29)
pages123_01.indd

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et