Tüm Saç Renkleri

Aycan Şencan Saç Rengi

2013 Kainat güzellik yarışmasına da katılan bu tarz benim yarışmasının Aycan Şencan’nın absürd kıyafetlerininden sonra şimdi de Saç modelleri ve saç renklerini sizler için araştırdık.

Pek çok bayan bakır tonlar ile birlikte sarı saçları da arasıra kullanan Aycan daha çok çivciv sarısı saçları tercih ediyor. Kendi saç rengi açık kumral en alt fotoğrafta ise karamel saç rengi bence Aycan’a en çok yakışan saç rengi olmuş. Altın Sarısı ile ışıltı katılan saçlarda diplerde kumral doğal saçlar çok doğal ve güzel görünmesini sağlamış.
aycan_sencan-1 aycan_sencan-2 aycan_sencan-3

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et