Tüm Saç Renkleri

Ayça Eren Saç Rengi

Ayça Eren gerek saç rengi gerek iki yana ayırıp paspal bir şekilde saldığı kıvırcık yoğun ince telli bakır saç rengi ile son derece farklı bir tarz ile karşımıza çıkıyor. Ten rengi beyaz, cilt alt tonu soğuk olan Ayça Eren bu ten rengine en uyumlu saç rengi olan bakır kahverengi gibi son derece hoş ve doğru / kendisine yakışan saç rengini tercih etmekte.

ayça eren saç rengi 1

1986 Aydın doğumlu olan güzel oyuncu Endüstri mühendisliği okumasına rağmen alanından farklı olarak oyunculuk sektöründe ilerlemeyi tercih etmiş. 2010 yapımı Behsat Ç. Dizinde gördüğümüz Ayça daha sonra 46 ve annemin yarası gibi filmler’de oyuncu olarak yer aldı.

ayça eren saç rengi 2

Minyon bir tipi olan Ayça’nın aşağıdaki saç rengini Neva Color 8.3 Altın asrısı ile 8.32 bal kapüğünü karıştırarak elde edebilirsiniz.

ayça eren saç rengi 3
ayça eren saç rengi 4
ayça eren saç rengi 5

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et