implant
Tüm Saç Renkleri

Ayaklı Gazete 4. TV Yıldızları Töreni Kıyafetleri

50 kategoride anket oylamaları sonucunda belirlenen Ayaklı Gazete 4.Tv Yıldızları sonuçları belli oldu. İşte bu özel gecede ünlülerin giydiği kıyafetler! Bergüzal Korel ile Deniz Akkaya bence gecenin en siklari arasinda yer aliyor.

 

BENGÜ BERGUZAR KOREL BFyl0FlCAAE-G_4 DENİZ AKKAYA

GUPSE OZAY Hakan Gizem Katipoğlu
ivana Sart Siyah Abiye Elbise 2013 OYLUM TALU- ERKAN PETEKKAYA ÖZGE ULUSOY Kırmızı Halı 2013 SERAY SEVER SİMGE TERTEMİZ BADE İŞCİL
BADE İŞÇİL BENGÜ BERGUZAR KOREL BFyl0FlCAAE-G_4 DENİZ AKKAYA ewrwr (21) ewrwr (48) ewrwr (64) ewrwr (71) ewrwr-(196) ewrwr-(212) ewrwr-(271) GUPSE OZAY Hakan ve Gizem Kombin İvana Sert Kırmızı Halı 2013 OYLUM TALU- ERKAN PETEKKAYA ÖZGE ULUSOY Gri Elbise abiye 2013 SERAY SEVER SİMGE TERTEMİZ BADE İŞCİL BADE İŞÇİL

implant

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et