Tüm Saç Renkleri

Ayaklarımda Mantar mı var ?

ayakkabi_mantariSoru: Ayak parmak aralarımda kaşınmalar, soyulmalar var. İnanılmaz derecede kaşınıyor ve bu beni çok rahatsız ediyor. Ayrıca kaşıyınca soyuluyor ve kanıyor. Sonrasında daha çok acıyor ve kaşınıyor. Bu Mantarın göstergesi mi?

Cevap: Evet bahsettiğiniz özellikle ayak mantarının belirtileri bunu önlemek için bir cildiyeciye gidebilirsiniz. Ya da eczaneden direk ayak mantarı için krem de alabilirsiniz. Mantarı önlemek için ayakkabılarınızı ve çaraklarınızı diyerken dikkat etmelisiniz, nemli ve ıslak giymemelisiniz,

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et