Tüm Saç Renkleri

Tırnak Mantarını Nasıl Tedavi Edebilirim?

tirnak-mantarSoru: Ayağımda  tırnak mantarı var sarı ve şekilsiz bir hal aldı yaşım 35 nereden bulaştı bilmiyorum. Tırnak sararması ile tırnak mantarı aynı şey mi? Ve tırnak mantarını nasıl iyileştirebilirim.

 

Cevap: Öncelikle Tırnak mantarı ile tırnak sararması ( Koyu ojelerin yaptığı sararma) aynı değil. Tırnak mantarı bildiğimiz bakterilerden kaynaklanır. Tırnak mantarını tırnağı kısa keserek ve doğru ilaç kullanarak tedavi edebiliriz aynı zamanda yeni lazer teknolojileri ile de tedavisi mümkün.

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et