implant
Tüm Saç Renkleri

Ay Yıldızlı Kolyeler

Türk milleti için Ay Yıldız Simgeleri çok önemlidir Gökyüzünü temsil eder. Ve bayrağımızı simgeleyen iki figürdür.
Takılarda Ay Yıldız Figörüleri kullanmak’da o nedenle Türk takı tasarımcılarının en çok tercih ettiği seçeneklerden çünkü talep oldukça fazladır. Zira Biz kadınlar için hem romantik hem de anlamlı bir takıdır.

En Güzel Ay Yıldız Kolye Tasarımları Bayanlar için

Sizler için internernet’te takı ve aksesuar mağazalarının koleksiyonlarından ya da katalog ve sosyal ağ’da ( Instagram ve pinterest) En çok beğenilen ve en güzel ayylızdılı kolye tasarımlarını modellerini derlemeye çalıştım. Yaklaşık 20 adet  Bazıları sadece kolye ucu. Çoğu gümüz metaryalli bazıları hem altın hem taştan. Taşların bazıları sahte prılanta taşlı.

Bu modellerin çoğunu İnternetten Takı sitelerinden satın almak mümkün. Beğendiğiniz kolyeyi bana sorarsanız nerede satıldığı ile ilgili link verebilirim.
2017-ay-yildiz-12017-ay-yildiz-22017-ay-yildiz-32017-ay-yildiz-4

2017-ay-yildiz-52017-kolye-1
2017-kolye-2 2017-kolye-3 2017-kolye-4 2017-kolye-5 2017-kolye-6 2017-kolye-7

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et