Tüm Saç Renkleri

Avicenna Tıbbi Araştırma ve Analiz Merkezi

avicenna tıbbi araştırma ve analiz merkezi 1

Özel Avicenna Tıbbi Laboratuvar olarak, uzman kadro ve güncel teknolojiler ile dizayn edilen cihazlarımızla hizmet veriyoruz. Ankara’nın tam donanımlı tıbbi araştırma ve laboratuvar hizmetleri merkezi olarak, biyokimya, patoloji ve mikrobiyoloji analiz hizmetlerimizle eksiksiz ve profesyonel faaliyetler sunuyoruz.

Özel kurye hizmetleri ve zamanında ulaştırma konusunda teknik donanım ve tam kapsamlı tıbbi faaliyetlerimiz ile kaliteli, güvenilir ve hızlı sonuçlandırma faaliyetleri sunuyoruz. Avicenna Tıbbi Araştırma Merkezi olarak, yüksek steril koşullarında ve sağlık prosedürlerine göre kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Avicenna Özel Tıbbi Laboratuvar

Özel laboratuvar hizmetlerimiz ile Ankara’dan tüm Türkiye’ye hizmet sunuyor, devlet hastaneleri ile anlaşmalı faaliyetler sunuyoruz. Keçiören Devlet Hastanesi, Sanatoryum Devlet Hastanesi ve Zübeyde Hanım Devlet Hastanesi gibi kamu kuruluşları ile anlaşmalı hizmetler sunuyor, özel kurum ve kuruluşlar ile yüksek kalite standartlarında araştırma ve analiz hizmetleri sunuyoruz.

Avicenna hizmetlerimiz arasında;

  • Örnek Toplama
  • Analitik Faz
  • Sonuçların Raporlanması

Kurye ve ulaştırma hizmetleri sunuluyor. Avicenna özel tıbbi araştırma ve analiz hizmetleri dahilinde, tam donanımlı birimlerimiz ile en hızlı sürede ve güvenilir, doğru sonuçlar ile laboratuvar hizmetleri sunuyoruz.

Avicenna Özel Laboratuvar Birimleri

Araştırma, analiz ve raporlama hizmetleri dahilinde, farklı birimler sunarak tam kapasite araştırma hizmetleri sunuyoruz. Avicenna Özel Laboratuvar birimlerimiz ise şu şekildedir;

  • Patoloji laboratuvarı
  • Seroloji laboratuvarı
  • Hormon ve biyokimya laboratuvarı
  • Satış ve servis bölümü
  • Örnek toplama birimi
  • Mikrobiyoloji laboratuvarı

Birimlerimiz ile tüm branşlarda analiz ve raporlama faaliyetleri sunuyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için telefon numaramızdan veya online menüden bizlere erişim sağlayabilirsiniz.

Avicenna Özel Laboratuvar Erişimi

Güncel adresimiz ile Ankara’da hizmet sunmaya ve güvenilir hizmet politikamız ile kalite sunmaya devam ediyoruz. Cinnah Caddesi 64/A Çankaya adresinde, özel laboratuvar hizmetleri sunuyoruz.

Tüm hizmetlerimiz, birimler, ulaştırma hizmetleri ve uzman kadromuz hakkında detaylı bilgi edinmek için www.avicennalab.com.tr web sayfamızdan değerlendirme yapabilirsiniz. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyoruz. 0312 440 1453 numaralı telefon hatlarımızdan bizlere ulaşabilir, günün her anı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et