Tüm Saç Renkleri

Atiye Saç Rengi ve Modelleri

Şarkıcı Atiye genellikle kıvırcık orta kesim saç modelleri ile karşımıza çıkıyor. Doğal saç rengi koyu kahverengi olan şarkıcı saçlarını genellikle esmer ten rengine de oldukça yakışan çikolata kahverengi saç rengine boyamayı tercih ediyor.

2019 Atiye Saç Rengi

atiye saç rengi ve modelleri 1

Yeni albüm çalışmalarını sürdüren Atiye 2019’da doğal saç rengini ve küllü kahverengi saçı kullanmayı tercih etmekte. Sıcak tonlarındaki cilt rengi ile bu saç rengi oldukça uyumlu. Saç modeli olarak artık daha uzun ve düz saçları tercih ettiğini görüyoruz.

atiye saç rengi ve modelleri 2

Hareketli şarkılarıyla beğeni toplayan genç ve güzel şarkıcı Atiye Deniz, kahverengi tonlarındaki saçına gölge attırarak küllü kahve tarzı bir renk ortaya çıkarmış. Yaşına ve yüzüne çok yakışan bu rengi genelde kıvırcık veya maşalı saç modelleri ile kullanıyor.

atiye saç rengi ve modelleri 3
atiye saç rengi ve modelleri 4
atiye saç rengi ve modelleri 5
atiye saç rengi ve modelleri 6

Saçlarını ilk fotoğrafında krep atılmış kahverengi saçlar ile karşımızda. karamel ışıltılı bu balyajlı saç rengini uzun yıllar kullanmıştı. Ancak şu anki saç renginin daha güzel ve kendisini daha doğal gösterdiğini söyleyebiliriz.

atiye_sac_6
atiye_sac_5
atiye_sac_4
atiye_sac_3
atiye_sac_2

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et