Tüm Saç Renkleri

Aslan Kadınını Çekici Kılan Özellikleri

jennifer-lopezAslan kadının en önemli özelliği doğası gereği asaleti ruhunda ve bedeninde taşımasıdır. Asalet en çok aslan kadınına yakışır ve kendiside bir kraliçe olduğunun farkındadır.
Fiziksel olarak en belirgin özellikleri estetikli vücut hatlarına sahip olması gösterilebilir, şayet kilo ilgili aslan burcu kadının sorunları varsa yolunda gitmeyen bir şeyler olduğu söylenebilir. (Depresyon, ya da bir hastalık gibi)

Ateş elementinde olan Aslan burcu, daima hareketli, heycanlı, gösterişi ve estetik kavramını seven bir karaktere sahiptir. İddalı olmaktan, risk almaktan hoşlanırlar, güçlü karakterleri nedeni ile her zaman en iyisi olmaya çalışır ve kendilerinide zirveye konumlandırırlar.

Aslan kadının çevresinde populer olması, insan ilişkilerinin kuvvetli olması ve ön planda olmayı sevmeleri erkeklere çekici gelen bir özellikte.
Erkekler için en çekici özelliği ise tabi ki asaleti olacaktır, ne zaman ne konuşacağını çok iyi bilir, kendisini çok iyi anlatır ancak mutlaka kendisinde gizemli noktalar bırakır, geresini sizin zekanıza ve yeteneğinize bırakır.
Çok iyi bir gözlemci olan aslan kadını siz farketmeden etrafınızda olan biten herşeyi en ufak detaylara kadar çözümler ancak bunu asla farkettirmez.

Giyiminden, yemek yediği restoranlara, kahve içtiği cafelere kadar herşey kendi seçimidir, kaliteli olmayı ve kaliteli bir hayatı seven aslan kadınları bayağılıktan ve basitlikten hoşlanmaz ki buda onu çekici kılan bir başka özelliğidir.
Ayakkabı konusunda takıntılı olan aslan kadınlarının zevksiz bir kombin seçimi yaptığını göremezsiniz, hayatında ki tüm renkler birbiri ile uyumludur.

Cinsel hayatlarında kendisine çekici gelen ve sevdiği bir erkekle muhteşem bir uyum yakalayan aslan kadınlarının bu özellikleri erkekler için onları vazgeçilmez yapar.

Bununla birlikte tüm bu görkemine karşın erkeklerin itici bulduğu özellikleri bir başka konumuzda aktaracağız.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et