Tüm Saç Renkleri

ASLAN Burcu Kadını Saç Modelleri

Aslan yaşam enerjisinin ve coşkunun yöneticisi Güneş’in yönetimi altındadır. Parlak, cesur renkler, altın pırıltıları içeren açık kahveler ve özellikle sarı tonları Aslan’a yakışacaktır. Parlaklık veren her türlü ürünü de kullanabilirsiniz. Aslanların saçları genellikle kalın telli ve oldukça gürdür. Hafif kat verilmiş omuz hizasında kısa modeller, bu tip saçları çok daha hareketli gösterecektir. Aslan kadını Madonna

KAYNAK : http://www.astroturkiye.com

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et