Tüm Saç Renkleri

Aşk Adası Yarışması – Love İsland

Türk geleneklerine ve ahlak yapısına pek fazla uymayan bir yarışma olan Love İslan Türkça adıyla Aşk adısı Aslında Benzerlerinin Türkiye’de de yapıldığı ancak yarışmada uygulanan uygulamalar ile diğerlerinden ayrılan bir program. Özellikle yarışmaya katılan erkek ve kadınların kameralar karşından 24 saat gözlendiği yarışmada, erkek ve kadınların kameralara hiç aldırmadan yatakta birlikte oldukları haberleri ile ünlenen yarışmada değişik uygulamalar dikkat çekiyor.

Örneğin Erkeklerin gözleri bağlanarak yarışmaya katılan kızların her erkekle öpüşmesi isteniyor. Sonrasında erkekler tarafından kızlar oylanıyor be en iyi puanı alan kız bir adım önde oluyor gibi.

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’de yayınlanan Love İsland yarışmasında 1. olan Kemal Çetinay adlı Türk yarışmacı İngiltere’de de oldukça gündem olmuştu.

aşk adası yarışması - love i̇sland 1

Kemal Çetinay yarışmada birincilik ödülü olarak 50.000 sterlin almıştı. Özellikle Kameralara yansıyan birlikte olma videolarının internette sıklıkla yayıldığını da görmekteyiz.

aşk adası yarışması - love i̇sland 2

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et