Tüm Saç Renkleri

Ariana Grande Saç Rengi

Saç renkleri konusunda Türkiye’nin en iyi web sitesi olan bakimlikadin.net sizlere ünlülerin saç renkleri hakkında fikir vermeye devam ediyor. Ariana Grande  1993 doğumlu  yani 22 yaşında Amerikalı Şarkıcı.  Boyu 1.53  Oldukça minyon ama bu onun için bir avantaj zira yüzünün güzelli ile birleşince henüz 16 yaşında bir genç kıza benziyor kendisi. Çok da sevimli böyle olunca Çok kolay zirveye çıktı. Tüm genç kızlar kendisini yakından takip ediyor. Neden? Çünkü kendilerine çok benziyor. 

Buğday tenli olan Ariana’nın saçları neredeyse beline kadar son derece gür, ince telli ama çok sık. Kendi saç rengi koyu kahve kaçları da aynı şekilde. Ancak makyaj ile kaçlarını açıyor.

Saç renklerine gelince. Kendisine en çok kendi saç renginin üzerine dore sarı ve Altın sarısı ile yaptığı krepe balyaj yakışıyor.  Tamamen karamele boyadığı saç rengi yüzünü kapattığı için kendisini çok yaşlı gösteriyor ve yüzünü karanlık , soluk gösteriyor. Aynı şekide kızıl saç rengi de kendisini en az 10 yaş yaşlandırıyor.

Sarı balyajda yine diplere kadar sarı renk olduğunda yüzünü soluk ve kendisini yaşlı gösteriyor.  Eminim sizde Ariana Grande’yi örnek alıp bazı hatalarını yapmaz ona yakışan saç rengini kendiniz için de seçebilirsiniz. Sevgiler.0022 425_ariana_grande_lionneckl ariana_grande_at_the_grammy ariana-grande

ariana-grande-03 ariana-grande-all-my-love-c
ariana-grande--grammy-award ariana-grande-image-ariana- l rs_634x871-140728201735-634 tom-ford-2015-kis19

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et