Tüm Saç Renkleri

Arap makyajı nasıl yapılır videolu anlatım

Arap kadınlarının göz makyajını sevmeyen var mıdır acaba? Bazıları sadece gözlerini açıkta bırakacak şekilde kapansalar bile gözleri ile etrafını büyülüyorlar. Peki bu makyaj nasıl yapılır? Hangi makyaj malzemeleri kullanılıyor? Hangi teknik uygulanıyor? Kendim için yaptığım bir araştırmada bu videoyaya rastladım ve sizlerle paylaşmadan edemedim. 🙂 Makyajın asıl püf noktası elbette eyeliner. Önceki yazılarımda eyeliner nasıl sürülür videolu anlatım ile paylaşmıştım. Eğer göz yapınız eyeliner için uygunsa, özel davetler için veya gece makyajı olarak arap makyajını deneyebilirsiniz. Eğer daha önceden eyeliner kullanma pratiğiniz yoksa öncesinde boş olduğunuz bir gün bol bol pratik yapmanızı öneririm. Eyelinerı rahatça kullanmaya başladığınız an arap makyajını da denemeye başlayabilirsiniz. Bol şans hanımlar! 🙂

http://youtu.be/zamjXWUqYeQ

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et