Tüm Saç Renkleri

Anvelop Etek Modelleri

Anvelop Etek dikdörtgen kumaşın vücuda sarılması sonrasında iğne veya düğme ile tutturulması sonucu eteğe dönüşmesi ile oluşan bir tasarımdır. Genellikle mini olan ve özellikle daha kısa modellerini sıkça tenis kortlarındaki bayanların kullandığı ancak firik vermenin maalesef mümkün olduğu etek modelleridir. Sizler için güzellerini derledik.

anvelop-etek-modelleri anvelop-etek-modelleri1 anvelop-etek-modelleri2 anvelop-etek-modelleri3

anvelop-etek-modelleri4 anvelop-etek-modelleri5
anvelop-etek-modelleri6 anvelop-etek-modelleri7 anvelop-etek-modelleri8 anvelop-etek-modelleri9 anvelop-etek-modelleri10 anvelop-etek-modelleri11
anvelop-etek-modelleri12 anvelop-etek-modelleri13 anvelop-etek-modelleri14 anvelop-etek-modelleri15

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et