Tüm Saç Renkleri

Antioksidan Yararlı mıdır? – Zararlı mı?

antioksidan

Öncelikle antioksitan’ların estekik ve kozmatik üzerinde ki etkilerinden bahsedelim. Antioksidanlar ciltteki iltehap ve kızarıklıkları gidermekte etkili olmalarına karşın sanıldığının aksine kırışıklıkları önlemende ıspatlanan bilimsel bir çalışma yoktur.

Antioksidanlar bitki özleri, vitaminler ve sentetik maddeler içerir.

 

Yararları: Antioksidanlar serbestradikal molekulleri ile bag yaparak bunları kararlı hale getirirler ve hücre yapılarına hasar vermelerini önlerler. antioksidanlar yaslanmanın olumsuz etkilerini geciktirici vitamin, mineral ve enzimler olarak da bilinir. Kayak

Zararları: Son yıllarda yapılan araştırmalarda özellike Nobel Ödüllü bilim adamı  james dewey watson yaptığı açıklamalarda çok tüketmenin ise kansere yol açabileceğini belirtmiştir.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et