Tüm Saç Renkleri

Anti Bakteriyel Nedir?

anti-bakteriyel-sabunlarAnti Bakteriyel adından da anlaşılabileceği üzere bakterilerin oluşmasını engelleyen bir maddedir.  Cilt için özellikle yüzümüzde çıkan sivilcelerin çoğalmasını engeller ancak ve ancak Sıvı olarak üretilen bu maddeler , Sıvı Sabun içerisinde bulunur genellikle ( protex , pürel, activex ) gibi el temizleme jeller’inde bu madeler vardır. Kesinlikle denizlere ve göllere temas edilmemesi gereken bu ürünler deniz hayatındaki tüm canlılığı yok edebilecek tehlikededir. Aynı zamanda son zamanlarda  Anti bakteriyel sabunların kanser yaptığı da açıklanmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et