Tüm Saç Renkleri

Angelina Jolie Gelinliği

Versace tasarımcısı luigi massi tarafından tasarlanan gelinlikte daha önce sanırım hiç uygulanmayan bir fikir uyarlanmış. Gelinliğin  üzerine çiftin çocuklarının çizdiği desenler ve resimler işlenmiş. Bazılarınız  çok yapmacık bulabilir ancak bana göre çok anlamlı bir fikir. Özellikle Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin yıllardır beraber yaşayıp daha sonrasında nişanlanıp yıllarca çocukları ile birlikte bir hayat yaşanıldığı düşünülürse bu gelinlik bana göre oldukça anlamlı.

angelina-wed--z

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et