Tüm Saç Renkleri

Ambar giyim katalog-elbise koleksiyonu

Ambar giyim özellikle izmirdeki mağazalar zinciri ile şu an için yoğunlukla ege bölgesinde bulunan moda mağazaları ile izmirli bayanlarla oldukça uygun fiyatları ( 10 tl’ye bluz gibi)oldukça farklı ve ilgi çekici tasarımlı elbise -pantalon-ceket,bluz,etek,mont ve ceket modelleri sunmakta. Sizlere Ambar giyim’in kendi resmi sitesinde en son yayınlanan koleksiyonunu sunuyoruz. Malesef bu modellerin 2012’mi 2011 koleksiyonu mu olduğu bilgisi verilmemiş.

ambar_elbise_koleksiyon_2 ambar_elbise_koleksiyon_3 ambar_elbise_koleksiyon_4 ambar_elbise_koleksiyon_5

ambar_elbise_koleksiyon_6 ambar_elbise_koleksiyon_8
ambar_elbise_koleksiyon_9 ambar_elbise_koleksiyon_10 ambar_elbise_koleksiyon_12 ambar_elbise_koleksiyon_15 ambar_elbise_koleksiyon_17 ambar_elbise_koleksiyon_18
ambar_elbise_koleksiyon_19 ambar_elbise_koleksiyon_26 ambar_elbise_koleksiyon_27 ambar_elbise_koleksiyon_30 ambar_elbise_koleksiyon_32

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et