Tüm Saç Renkleri

Allık için hangi fırçayı kullanmalı?

Allık ile yüzümüz daha canlı görünür. Soluk, mat görünümden kurtulmuş oluruz. Peki allık sürerken hangi fırçayı kullanmalıyız? Allık sürerken doğru fırçayı seçebilmek için öncelikle hangi fırçanın ne işe yaradığını bilmeliyiz. Ayrıca satın aldığınız allıkların için gelen fırçayı kullanmamanızı öneririm. Makyaj çantanızda allık sürmek için kullanacağınız hafif, sağlam uçlu bir fırçanız mutlaka olsun.

 

apply-to-cheeks-1040kb081309

Hangi fırça ne işe yarıyor bir bakalım..

Açılı fırçalar: Bu fırçalar eğimli oldukları için çok kolay bir şekilde gölgelendirme yapmanızı sağlar.

Kubbeli fırçalar: Bu fırçalar ile allığı yanağınızın orta kısmına dengeli bir şekilde dağıtabilirsiniz.

Düz fırçalar: Pratik bir şekilde allığı dağıtmanızı sağlar. Bu fırçaları kullanırken dikkatli olmalısınız. Üzerlerinde allığı çok toplarlar. Bu yüzden kullanmadan önce mutlaka üfleyin.

Beyaz uçlu fırçalar: Eğer krem yada likit allık kullanacaksanız bu fırçalar ideal olacaktır. Diğer fırçalara göre daha uzun, yumuşak kıllara sahip olduğundan dolayı, bu fırçalar ile allığı hafifçe sürebilirsiniz.

Geniş fırçalar: Bu fırçalar enli uçları ile allığı çok rahat sürmenizi sağlar.

blush_and_blush_brush

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et