Tüm Saç Renkleri

Ali Tate Cutler : Victoria’s Secret’in ilk Büyük Beden Mankeni

Büyük beden olup ( 42-46 ölçilerinde ) mankenlik yapan pek çok kadın vardır ancak bugün dünyanın gündeminde olan Ali Tate Cutler doğal güzelliği ile Türkiye’de de gündem oldu diyebiliriz. İnstagram hesabında cüretkar pozlar veren Tate Cutler’in oldukça güzel bir vücudunun olduğunu da bu fotoğraflardan rahatlıkla anlayabiliyoruz. Bacaklarında zayıflama – ve kilo almaktan dolayı oluşan çatlak ve selülitlerin de olmadığını farkettiğimizde Ali Tate’nin kilo vermek için her hangi bir çaba sarf etmediğini de görebiliyoruz.

 Dünyanın en önemim iç çamaşır moda markası olan Victoria’s Secret İngiltere merkezli bir kadın iç çamaşırı şirketi olan Bluebella ile yaptığı işbirliği ile birlikte Bluebella‘da manken olarak tanınan Ali Tate Cutler’da Victoria’s Secret için bir reklam anlaşması yaptı. Böylece kendisinin de belirttiği üzere Victoria’s Secret markası ilk defa büyük beden bir mankenle çalışmış oldu.

ali tate cutler : victoria's secret'in ilk büyük beden mankeni 1
ali tate cutler : victoria's secret'in ilk büyük beden mankeni 2
Bluebella’nın kurucusu Emily Bendell (solda) model Muse Ali Tate yeni iç çamaşırı etiketi lansmanında kaynak: https://chicago.suntimes.com

Daha önce Victoria’s Secret markasının ünlü modellerinden Kate Upton ‘da defilelerde hep aynı vücut tipleri ile birlikte yürümenin oldukça sıkıcı olduğunu belirtmişti.

ali tate cutler : victoria's secret'in ilk büyük beden mankeni 3
ali tate cutler : victoria's secret'in ilk büyük beden mankeni 4
ali tate cutler : victoria's secret'in ilk büyük beden mankeni 5
ali tate cutler : victoria's secret'in ilk büyük beden mankeni 6
ali tate cutler : victoria's secret'in ilk büyük beden mankeni 7
ali tate cutler : victoria's secret'in ilk büyük beden mankeni 8
ali tate cutler : victoria's secret'in ilk büyük beden mankeni 9

Gelin Kısaca Ali Tate Cutler:  model, feminist, dünya savaşçısı olarak kendisini ifade ediyor. instagram hesabı’na buradan ulaşabilirsiniz.

Mango ve Ralph Lauren gibi markalar ile çalışan Ali Tate doğa savunucusu ve doğal olan her şeyi seviyor. Amerika Kaliforniya‘lı olan Ali Tate 22 yaşında. Vegan ve çevreci makyaj ürünleri ve moda markalarını kullanmasını seviyor.

Kullandığı Vegan Deri Çantası Matt & Nat  markasından ve Hauschka gündüz kremi nemlendirici kullanıyor. Yine organik kozmatik ürün markası olan GreenPeople kullanan Ali Tate Cutler kimyasal hiç bir ürünü cildinde kullanmamayı tercih ediyor.

ali tate cutler : victoria's secret'in ilk büyük beden mankeni 10

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et