Tüm Saç Renkleri

Adrenalinin ilişkilerdeki rolü

adrenalinAdrenalinin etkileri: Heyecan verici sinir iletkenleri olarak tanımlayabileceğimiz Adrenalin ve noradrenalin zevk ve heyecan, partnerinizle yaşadığınız ilşkinin kimsyası bu sinir iletkenleri tarafından hazırlanır.

Bu kimyasalların yüksek seviyede olması endişe ile düşük seviyede olması depresyon ile ilişkilendirilir. Kronik stres, östrojen, testesteron, ve progesteronun azalması, hareketsiz bir hayat tarzı, kötü beslenme ve genetik yapı adrenalin ve noradrenalin seviyelerinin düşmesine neden olur.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et