Tüm Saç Renkleri

Adele’in Dramatik Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

adele-beauty-eyelinerSempatik şarkıcı Adele’in sesine olduğumuz kadar, güzel göz makyajına, özellikle de eyeliner uygulamalarına hayranız. Dışarıdan bakıldığında yapılması karmaşık gözükse de inanın hiç de öyle değil! Aşağıda adım adım Adele’in dramatik makyajının nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

1) Eyeliner’ınızın göz etrafınızda iz çıkarıp bulaşmaması için göz kapaklarınıza bir göz bazı kullanın. Eğer yoksa elinizde mevcut olan fondöteninizden de bir parça alıp sürebilirsiniz.
2) Likit bir eyeliner ile göz pınarınızdan üst göz kapağınızın tam orta yerine kadar bir çizgi çekin.
3) Daha sonra gözünüzün bitiminden başlayarak geri geri ortaya kadar çektiğiniz çizgiyi tamamlayın.
4) Bir kulak çubuğuyla eyeliner’ınızdan taşan bir yer varsa hafifçe ıslatarak silin.
5) Son olarak eyeliner’ınızla göz bitiminizden çok hafifçe yana doğru uzanan bir kuyruk çizin.
6) Daha buğulu bir görüntü için göz kapağınızın kemikli kısmına koyu kahve veya kıyafetinizi tamamlayacak şekilde bir renk seçip hafifçe uygulayabilirsiniz.
7) Dikkatleri göz makyajınıza çekmek için çok yaygın olan bir taktik olan kaş altını aydınlatma yöntemini uygulayabilirsiniz. Beyaz bir farınızı kaşınızın bitimine doğru alt kısmına hafifçe yayarsanız dinamik bir göz makyajı yakalamış olacaksınız.
8) Kirpiklerinizi Adele’inki gibi biraz daha dolgun göstermek istiyorsanız ve kirpikleriniz çok hacimsizse, takma kirpiklerden faydalanabilirsiniz. Artık hazırsınız!

adele-0312-4-vo-well43_200725714690jpg_article_singleimage

adele-hair-pics

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Nursu, özellikle abiye elbiseler ve parti elbiselerini sürekli takip etmeyi seviyor. Türkiye'deki ve dünyadaki tüm moda markalarının koleksiyonlarını takip ederken güncel modelleri de bizimle paylaşıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et