Tüm Saç Renkleri

Açık Parfüm Kullanmanızı Önermiyorum

açık parfüm kullanmanızı önermiyorum 1Sanırım açık parfüm satın almayan ya da en azından bir kere denemeyen kalmamıştır. Ben de deneme amaçlı iki kere Açık parfüm satın aldım sevgili bayanlar. Ancak bu parfümleri sadece 1 yada 2 kere kullandım.

Ne kadar gerçeğine yakın olduğu iddaa edilse de Orjinal parfümün kokusunu bilen sıran bir burun bile açık parfüm ile orjinal parfüm’ün arasındaki farkı çok rahat anlayabilir.

Ancak asıl sorun bu değil. Asıl sorun açık parfüm’ün kalitesiz oluşu  ortalama bir burun tarafından çok rahatlıkla fark edilebilir. İsterse bu kokuyu yada orjinal kokusunu hiç koklamamış olsun.

Neden Açık Parfüm Kullanmamalısınız

  1. Açık Parfüm ucuz maliyeti nedeni ile sentetik kimyasal kullanır
  2. Kalıcılığı arttırmak için yağ yada farklı kimyasallar kullanılır.
  3. Üzerinizde leke yapma olasılığı yüksektir
  4. İlk sıktığınızda dahi sizi rahatsız edici ağır bir sentetik koku siner üzerinize
  5. Çoğu parfümün şekeri katlanamayacak oranda fazladır
  6. Çoğu açık parfümde rahatsız edici alkol kokusu da alırsınız

Arkadaşlar tüm bu nedenlerden dolayı ortalama kokuya sahip bir burun sizin açık bir parfüm kullanıdığınızı çok rahatlıkla anlayabilir. Dahası anlamakla kalmaz kullandığınız kokudan fazlası ile rahatsız olabilir bu da sizi itici bir insan yapmak için yeterli bir sebep.

O nedenlerle çekici olmak isterken  uzaklaşılan bir bayan olmak istemiyorsanız Açık ve sahte parfüm kesinlikle kullanmayınız.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et