Tüm Saç Renkleri

Acı Badem Sütü

 bebak_aci_badem_sutu_1Acı Badem Sütü Güzellik Ürünü olarak nasıl kullanılır:   Acı Badem sütü özellikle kuru ciltler için en iyi  Cilt nemlendiricisi ve Makyaj Temizleyicisi olarak kabul edilmektedir.

Özellikle pahalı ve Alerji içermediği idda edilen kozmatik ürünleri yerine soğuk havalarda cildinizi (kuru cilt ve eller için) yumuşatır, çatlamasını önler ve teninizin daha ipeksi olmasını sağlar.

 2012-2013 Fiyatı:  9.50 tl

Faydaları:  Kuru ciltlerin çatlamasını kurumasını önler ve Makyaj temizliği içinde bayanlar için vazgeçilmezdir.  Özellikle Kuru cildi olan bayanlara önerilir.

Bebekler için Kullanılabilir hiç bir sakıncası bulunmamaktadır.

Ayrıca kuru ciltler için göz temizleyicisi olarakta kullanılabilir. Ancak yağlı ciltlerde kullanılması gözde kist oluşumunu tetikleyebilmekte.

Not:  Ürün tanıtımı yada reklamı değildir. Sadece  Editör görüşü olup piyasada sadece bu ürün uzun yıllardır olduğundan fotoğrafı kullanılmıştır.

 

Bu nedenle bu ürünleri özellikle Kuru cilde sahip olanların kullanmalarını önermekteyiz.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

Çok çok uzun yıllardır kullandığım bir ürün acı badem sütü, piyasada bir çok marka olmasına rağmen hiç biri makyajımı bu kadar derinlemesine temizlemiyor.Ve bunun kremide var benim cildim çok kuru olduğundan gönül rahatlığıyla kulanabiliyorum.Yaglı ciltlerde problem olabilir.

Cevapla

yorumunuz ve tavsiyeniz için teşekkür ederiz Gözde hanım sevgiler.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et