Tüm Saç Renkleri

Acı Badem Sütü Makyaj Temizleyici

Son Güncellemeler

Acı Badem Sütü özellikle kuru ve soğuk havalarda cildi nemlendirirken aynı zamanda bayanlar için harika bir makyaj temizleme sütü olarak ta kullanılabilmektedir. Pamuk ile sürdüğünüz Acı Badem Sütü’nde yüzünüzü temizledikten sonra Özellikle Acı badem kremi ile yüzünüze makyaj yapmayı unutmayınız.

aci_badem_makyaj_temizleme aci_badem_makyaj_temizleme_1 Not: Bu yazı bir ürün reklamı değil editör yazıdır. Hiç bir şekilde reklam amaçlı yazılmamıştır.

Yazar

Maya

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et