Tüm Saç Renkleri

Absolute Newyork Waterproof Eyeliner

Absolute Newyork Waterproof Eyeliner renkli eyelinner sevenler için alternatif. Asansörlü ( alttan çevrilerek açılan ) bir yapıya sahip olan ve ucunda ince plastik bir tüp olan eyeliner bu tüpten çıkıyor. Hassas ve dikkatli kullanmak gerekiyor bu yapısını beğenmediğimi söyleyebilirim.

İlk kullanımda renk veren bu ürün daha net ve keskin görünüm için iki kere kullanmaya elverişli.

absolute newyork waterproof eyeliner 1
Absolute Newyork Waterproof Eyeliner

Ürünün en önemli özelliği suya dayanıklı olması ve 12 saate kadar akmadan kullanılabilmesi. Gerçekten elime sürdüğümde bir kaç dakika sonra sabitlendi, su ile çıkarmaya çalıştım ve renk hiç silinmedi.

absolute newyork waterproof eyeliner 2
Eyeliner
absolute newyork waterproof
Absolute Newyork Waterproof

12 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et