Tüm Saç Renkleri

Abiye topuz modelleri

Özel bir davette, katılacağınız nikah gibi organizasyonlar için rahatlıkla kullanabileceğiniz abiye topuz modelleri için sizlere harika bir albüm hazırladık! Beğendiğiniz modellerin çıktılarını alıp kuaförünüze götürün ve topuzu yaptırmadan önce modelin yüz tipinize gidip gitmeyeceğini mutlaka danışın.

2013-dağınık-topuz-saç-modelleri-6 abiye-sac-modelleri-010 abiyetopuzsacmodelleri3 abiye-topuz-saç-modelleri 1 (1)

daginik-topuz-modelleri-2011 ensede-abiye-topuz-modeli
ensede-topuz gelin-sac-modelleri-004 gelin-saç-modelleri images (1) images (2) images
şık-topuz-modeli topuz-modeli-toplu örgülü 2013 abiye topuz kahverengi saç 2013 topuz saç sarı 2013 model topuz-sac-modelleri-1 topuz-sac-modelleri-0012 505a33d64d5d0-sade-topuz-modelleri-1 2012-abiye-topuz-modelleri

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et