Tüm Saç Renkleri

5 Günde 5 Kilo Diyeti

Son Güncellemeler

Birçok ünlü doktorun(Ender Saraç) da 5 günde 5 kilo verilebileceğini söylemekteler.Bizler de  sizler için 5 günde 5 kilo nasıl verilir araştırıp derledik.Yaz aylarında hızlı kilo vermek isteyen bayanlar içinb gayet ideal olab bu diyet hem doyurucu hem hızlı kilo vermenizi sağlayacaktır.Evet şimdi diyet günlerinden neler yemeliyiz ona bakalım 🙂

7

1. gün: Sabah, öğlen ve akşam sadece haşlanmış patates yiyebilir ve sizi yeterince de tok tutacaktır.Başka bir şey yememelisiniz.İstediğiniz miktarda patates yemenizde sınır yoktur.Patateslere baharat harici başka bir şey katmamalısınız.

2. günü: Bugün ise sebze yeme günü. Sabah hangi sebzeyle başlarsanız akşama kadar o sebzeden yemelisiniz. Yağsız çok tuzlu olmayan tüm sebzeyi tüketebilir dilerseniz sabah 5 çeşit sebze ile de başlayabilirsiniz.Tek şart akşama kadar aynı sebzeleri tüketmek ilk gün olduğu gibi gene sadece baharat kullanmalısınız.

3. günü: Evet işte et günü:) Haşlanmış veya ızgara nasıl isterseniz yağsız olmak koşulu ile balık,tavuk ve diğer et türlerini sabahtan akşama kadar aynı şekilde tüketmelisiniz.Tüm günlerde olduğu gibi baharat hariç bir şey katmayınız.

4. günü: Diyetin 4. günü meyve günü.Tüm yaş meyveleri istediğiniz ölçüde tüketebilirsiniz.Yasak olan sadece muz. Sabah başladığınızla devam edeceksiniz tekrar.

5. günü: Bu gün yumurta günü. Yumurtaya baharat dışında ek bir şeyler ilave etmeyin. Yağsız ve diyet süt veya yoğurt tüketebilirsiniz. Sabahtan akşama kuralı devam etmekte.

Diyetin bayram günleri 6. ve 7. günler. Ölçüyü kaçırmadan istediğiniz ,sevdiğiniz tüm yiyecekleri ölçülü bir şekilde yiyebilirsiniz Ölçü kaçırsa verdiğiniz kilolarda kaçar unutmayın 🙂

Kadınlar Klübü yorumları: Tıkla

Basında Yorumlar: Hürriyet  DİYET

Yazar

Maya

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et