Tüm Saç Renkleri

34 Beden Giyim

Genellikle zor bulunan beden ölçüsü olan 34 beden oldukça zayıf bayanların belleri ince olduğu için genellikle pantolon ve elbise seçiminde zorluk çekerler.Zira popo kısmı bol gelip çoğu kesim pantolonlarda biçimsiz durabilir. Aslında 34 beden bayanların boylarıyla orantılı olarak ne kadar zayıf oldukları anlaşılır. 1.50 boyu olan bir insanda 34 beden çok zayıf durmaz fakat 1. 70-.180 boyundaki bir bayanın 34 beden olması çok zayıf olduğu gözlenir. Yani önemli olan boyla orantısına bakılmasıdır.Mango ve zara gibi markalarda 34 beden kıyafetler bulunmakta, fakat topshop ve river island gibi bir çok markada 34 bedenin bulunması zordur.

34 beden olan ünlüler ve kombinler

  • Beren Saat
  • Ebru Şallı

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et