Tüm Saç Renkleri

30 yaş grubu için saç modelleri

Öncelikle yaşınız kaç olursa olsun dilediğiniz saç modelini kullanabileceğinizi belirtmek isterim. Ancak artık 20’li yaşların çılgınlığı geride kaldı, ruhunuzdaki olgunlaşmayı ister istemez seçtiğiniz kıyafetlere, tarzınıza da yansıtıyorsunuz. Belki saçlarınıza da bir yenilik yapmanın zamanı gelmiştir? 🙂 30 yaş grubu saç modelleri ağırlıklı olarak dalgalı, küt ve uzun saçlardan oluşuyor. Kısa saç modelleri kullanıyorsanız saçlarınızı biraz uzatmanızı tavsiye ediyorum. 30’lu yaşlarınızın tadını bırakın dalgalı ve uzun saçlarınızla çıkarın. 🙂

charlize_sac dalgalı-saç-modeli erkeklerin_en_cok_begendigi_sac_modeli_h166271 gölgeli-saç-modeli-2013

beyaz ten kızıl saç 2013 havalı-sac-modelleri-03
havalı-sac-modelleri-04 havalı-sac-modelleri-05 havalı-sac-modelleri-06 heidi_klum -her-yasa-gore-deisik-sac-modelleri- images (1)
images jennifer-aniston kirmizi-hali-sac-modelleri-8 orta-boy-dalgalı-saç-modeli1 orta-boy-kıvırcık-havalı-saç-modeli-337x450 orta-yas-sac-kesimleri-1 paula-abdul sac uzun-ve-ince-gosteren-sac 2013 2011-dalgali-bob-sac-modelleri-5 1325677146_49_sac-modelleri

 

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et