implant
Tüm Saç Renkleri

30 En trend Dövme – Tattoo modeli 2019

Biz kadınlar daha çok minimalist- yani küçük anlamlı ve sevimli dövme modellerinden hoşlanırız. Bir kadın olarak 2019 yılında yaptırabileceğiniz en güzel ve en trend ( instagram’da en çok beğeni alan) tattoo Türk deyişi ile dövme modellerini derledim.

Kadınlar En çok Hangi Dövme – Tattoo Figürlerini kullanıyor?

En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de budur. Kadınlar vücudunun görsel bütünlüğünü bozmamak için çok daha küçük tasarımlar, simgeler, resimler, figürler kullanıyor. Genellikle doğada bulunan çiçek, hayvan figürleri, sevimli evcil hayvanlar, aşk ve sevgi ifade eden simgeler, sosuzluk işaretleri, yazılı dövmeler, renkli küçük ve eğlenceli minimalist çizimler, 3d fütüristik çizimler bunların arasında yer alıyor.

2018 Yılının En güzel 20 Dövme – Tattoo Modeli

implant

Kadınlar için Küçük ve gizli yerlere Dövme Yaptırmak daha ideal

Kadınlar vücut ve cilt güzelliğini dövmeler – tattoo’lar ile kapatmak istemezler o nedenle çok daha küçük ve daha az görünen özel yerlerde dövme yaptırmayı tercih ediyorlar. Kulak arkası, ense, boyun arkası, kolların omuz bölümü, ayaklarda bilek bölümü gibi.

Son Güncelleme: 18.02.2019

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et