Tüm Saç Renkleri

25 En Güzel Plaj kombinleri

Plajda, sahilde özellikle denize girerken ve güneşlenirken bikini ve mayo üstüne giyebileceğiniz en güzel 25 farklı tarzlarda plaj kombinlerini bu konuda derledim.

Plaj elbiselerini özellikle tül şeklinde uzun ve desenli tarzda her moda giyim mağazasında yüzlerce farklı renk ve desende bulmanız mümkün. 2019’da en çok tercih edileni ipek eşarp şeklinde olan 25 tl gibi uygun fiyata bulunan ve bikininizin üstüne sarılan tüller.

25 en güzel plaj kombinleri 1

Deniz, kum ve güneş. Yaz aylarında daha ne isteyebiliriz ki? İşte farklı tarzlarda plajda ve sahil beldelerinde giyebileceğiniz harika kombinler.

25 en güzel plaj kombinleri 2

Tül elbiseler ‘de en çok tercih edilen rengin beyaz olduğunu belirtelim. Dantel işlemeler, gecelik tarzındaki üstler bile plajlarda rahatlıkla giyebileceğiniz stilleri yaratmanız için ideal.

25 en güzel plaj kombinleri 3

Son derece mini kot şortlar da yine plaj kombinlerinde en çok tercih edilen kıyafetlerin başında gelmekte.

25 en güzel plaj kombinleri 4
25 en güzel plaj kombinleri 5
25 en güzel plaj kombinleri 6
25 en güzel plaj kombinleri 7

Bikini ve şort kombinlerken renk uyumunun da önemli olduğunu söyleyebiliriz. Türk kadınları genellikle pembe, mavi, siyah ve bazen de beyaz kumaş ya da denim kot şortları tercih etmekte.

25 en güzel plaj kombinleri 8
25 en güzel plaj kombinleri 9
25 en güzel plaj kombinleri 10
25 en güzel plaj kombinleri 11
25 en güzel plaj kombinleri 12
25 en güzel plaj kombinleri 13
25 en güzel plaj kombinleri 14
25 en güzel plaj kombinleri 15
yaz-10
yaz-12
yaz-13
yaz-14
yaz-16
slip_elbise-124
sapka-31

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et