Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

2020 Saç Kesim Modelleri

2020 saç kesim modelleri her zevke uygun detaylar barındırıyor. 2020 saç kesim modelleri arasında marjinal saç modelleri dikkat çekici bir detay oluşturacak. 2020 saç kesim modelleri arasında kısa saç modelleri en çok tercih edilen kesim stilini yansıtacak.

2020 Saç Kesim Modelleri
2020 Saç Kesim Modelleri

Hangi Kesim Stilleri Daha Çok Tercih Edilecek?

Doğal Düz Kesimler; Bu yıl bir yana doğru ayrılmış omuza kadar düşen saç kesimlerinin ön plana çıktığını görüyoruz. Saç stilistleri hazırlanan kataloglarda daha farklı ve sıra dışı saç kesimi ve modelleri tasarlarken günlük hayatta biz kadınlar daha basil ve düz saç kesimlerini kullanıyoruz.

Kısa Saçlarda Perçem ve Kahküller; Pixie saç kesimlerinde bile bu sene perçem ile şekiillendirilmiş saçların trend olduğunu söylemeliyiz. Artık bir klasik olan ve yüz tipini belirledikten sonra ortaya çıkan bu saç kesimleri özellikle çene ve alın yapısına göre farklı biçim ve yönlerde bırakılabilmekte.

Pixie Saç Kesimi Modelleri: Türkiye’de her kadın cesaret edemese’de Rusya, Amerika ve Avrupada son derece popüler olan Pixie saç kesimleri 2020 yılında da sıklıkla kullanılmaya devam edecek gibi görünüyor.

2020’e trend olan ve en çok beğeni alan saç kesimleri ise şöyle;

özellikle bu saç stili ve kesimi bu sene çok moda. Zeynep bastık ‘ın da saç kesimi tam olarak bu olmasa da buna çok yakın. Hatta aşağıdaki gibi olsa çok daha güzel görünebilir.

Fotoğraflar kaynak: glamour.com

Yazar Hakkında
Toplam 201 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Konazol şampuan Kullananlar – Ne işe Yarar?
Ters Ombre Nedir? Renkleri
Saç Fırçaları (taraklar) Hangi Saç Tipi İçin Kullanılır?
İnce Telli Saçlar Nasıl Kalınlaşır

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara